Pozycjonowanie / Linki sponsorowane AdWords

Pozycjonowanie

Dlaczego tu trafiłeś?

Zapewne słyszałeś wiele na temat pozycjonowania, ale wciąż nie do końca rozumiesz co to dokładnie oznacza. Chętnie wytłumaczymy to Tobie w najprostszy możliwy sposób. Otóż potencjalny klient Twojej firmy szukając produktu lub usługi robi to co każdy z nas: wpisuje pewną frazę, która odpowiada jego potrzebie i z wyników wyszukiwania w wyszukiwarce Google otwiera najczęściej kilka z pierwszych pozycji, ponieważ szanuje on swój czas jak każdy z nas i nie ma go, by przeszukiwać kolejne poziomy, co oznacza, że jeżeli chcesz osiągnąć sukces strona internetowa Twojej Firmy powinna znaleźć się tam, gdzie ktoś jej szuka, czyli właśnie na pierwszej stronie wyników wyszukiwarki Google.

Bogate doświadczenie

Nasi specjaliści pozycjonowaniem zajmują się od 2005 roku, co daje prawie 10 letnie doświadczenie, które pozwoliło opracować sprawdzone i skuteczne metody. Dział pozycjonowania wykorzystuje do pracy własne dedykowane oprogramowanie, które cechuje wysoka skuteczność i brak dostępności dla innych agencji reklamowych. Wykorzystaj to!

White SEO czy Black SEO?

Umiejętne połączeniu obydwu metod może prowadzić do uzyskania zarówno praktycznych korzyści jak i długotrwałych efektów. Kluczem do sukcesu jest dobór odpowiedniej proporcji oraz unikalności działań.


Kampania linków sponsorowanych AdWords

Jeżeli w marketingu internetowym czas uzyskania korzyści jest dla Ciebie rzeczą fundamentalną lub prowadzisz działalność sezonową kampania linków sponsorowanych AdWords będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. W związku z tym chcemy zaproponować Ci obsługę oraz optymalizację kampanii w ramach której wykonamy:

  • Dobór właściwych słów kluczowych
  • Konfigurację konwersji
  • Konfigurację rozszerzoną kampanii
  • Uzyskanie jak największego współczynnika CTR.
  • Uzyskanie jak największej ilości wejść po najniższej cenie jednostkowej
  • Eliminację ruchu bez konwersji

Wysokość prowizji

  • Budżet kampanii 500 – 1000 zł – 20% prowizji
  • Budżet kampanii 1001 – 5000 zł – 15% prowizji
  • Budżet kampanii powyżej 5001 zł – 10% prowizji

Co zrobić by uzyskać więcej informacji?

Zachęcamy do zadawania szczegółowych pytań wykorzystując poniższy formularz.