Zostań profesjonalnym blogerem!

Profesjonalny blogJeżeli zastanawiasz się nad założeniem własnego bloga i masz pewność (a przynajmniej duże przekonanie), że blogowanie w Twoim przypadku nie będzie tymczasowym zajęciem, które zostanie porzucone po kilku publikacjach musisz już na samym początku przygody z blogosferą podjąć właściwą decyzję dotyczącą wyboru sposobu prowadzenia oraz administrowania bloga. W internecie możesz znaleźć wiele platform, w których masz możliwość założenia oraz prowadzenia bloga zupełnie bezpłatnie (tutaj opisaliśmy jak to zrobić). Blogowanie jednak w ten sposób trudno jest skierować do osób pragnących poważnie podejść do tematu, ponieważ nakłada ono na Ciebie zbyt wiele istotnych ograniczeń, z których być może nawet nie zdajesz sobie sprawy.

Do tychże ograniczeń zaliczyć możemy między innymi:

  • Nałożenie limitu publikacji zdjęć (oraz ich wagi).
  • Ograniczenie funkcjonalności poprzez blokadę dostępu do instalacji rozszerzeń.
  • Ograniczony wybór motywów graficznych bez możliwości instalacji własnych.
  • Brak możliwości emisji własnych reklam.
  • Brak możliwości podpięcia własnej domeny.
  • Brak gwarancji widoczności bloga.

Warto szczególną uwagę zwrócić na punkt 6. Zapewniam Cię, że nie chciałbyś się znaleźć w sytuacji, w której po dwóch latach regularnej publikacji wpisów, blog bez powodu znika z sieci bez możliwości odzyskania danych.

Tych wad darmowego blogowania można wymieniać jeszcze wiele, jednak nie to jest naszym zamierzeniem. Naszym celem jest przedstawienie Tobie jako przyszłemu profesjonalnemu blogerowi alternatywnego rozwiązania, które wyzwoli Cię ze wszystkich wspomnianych ograniczeń i zaprezentuje w jak najlepszym świetle w świecie blogosfery. Musisz zdawać sobie sprawę, że Twój wizerunek w tej „branży” jest rzeczą pierwszorzędną i będzie on jednym z decydujących czynników w osiągnięciu popularności.

W związku z tym chcemy Ci zaoferować wykonanie nowoczesnego bloga w oparciu o najnowsze technologie i standardy budowy stron www. Nasza firma specjalizuje się we wdrożeniach najpopularniejszego systemu blogowego CMS WordPress na własnych serwerach dając blogerowi praktycznie dowolną swobodę w zakresie funkcjonalności i administracji bloga. Wykonane przez nas blogi cechuje profesjonalny wygląd (w oparciu o szablony klasy PREMIUM, które są również dostosowane do urządzeń mobilnych), własny adres typu domena.pl, możliwość dowolnej edycji oraz rozbudowy.

Profesjonalnie wykonany blog jest podstawą do zbudowania pozytywnego odbioru Twojej osoby przez innych. Zobacz jakie mamy propozycję dla Ciebie.

Prezentacja filmowa motywów blogowych

Zobacz również zdjęcia motywów graficznych